Katastrofalan tjedan sportaša Zrinskog iz Waiblingena

Izgubili sve što se izgubiti moglo

Veterani Zrinskog Waiblingen

Ni oni s boljim pamćenjem se ne sjećaju kada su sportaši Zrinskog, našeg najuspješnijeg kluba u Baden Württembergu imali tako loš tjedan. Izgubili su sve što se izgubiti moglo.

Prvo su kuglači u natjecanju Regionallige na gostovanju kod TSV Fürfeld nastupili s igračem manje i izgubili 3:5. U 27 godina natjecanja to im je prvi put da nisu mogli skupiti 6 igrača.

Istog dana košarkaši na startu Landeslige izgubili su 85:90 u Ingelfingenu. Prve tri četvrtine Zrinski je riješio u svoju korist 26:21, 48:41 i 70:69, a onda su posustal u odlučujućem trenutku.

U nedjelju su igrali nogometni veterani u drugom kolu kupa na svome terenu. Za protivnika su imali prošlogodišnjeg pobjednika TSG Hofherrnweiler, koji ih je pobijedio u finalu u produžetcima 2:1.

Umjesto očekivanog i priželjkivanog uzvrata, utakmica je prekinuta u 38. minuti. Vratar Zrinskog je načinio prekršaj, jedanaesterac i crveni karton.

Nastala je gužva a (nervozni ?) sudac Markus Seidel prekida utakmicu.

I onda u srijedu navečer u zaostaloj utakmici B Kreislige u derbiju kola s vodećim TV Öffingen II i nogmoetaši Zrinskog ostaju kratkih rukava. Gosti su slavili 2:1 i sada poslije 6 kola bježe četiri boda Zrinskom koji je na trećem mjestu.