Kapetan Mario Lažeta (desno) bio je dvostruki strijelac za Croatiju

Kapetan Lažeta ponovno dvostruki strijelac u 10. zaredom pobjedi Croatije Frankfurt

DJK Schwarz Weiß Griesheim – FC Croatia Frankfurt 0:2 (0:1)

U tvrdoj ali zanimljivoj utakmici Croatia je ubilježila svoju devetu pobjedu zaredom. Ali bodovna razlika drugoplasirane Croatije je ostala ista. Vodećia momčad Blau-Gelb Frankfurt je također ubilježila pobjedu u gostima i sa utakmicom više još uvijek bježi Croatiji velikih 9 bodova.

Hrvatska momčad do pobjede je stigla zgoditcima kapetana Marija Lažete, koji se izgleda specijalizirao za postizanje po dva zgoditka na utakmici.

Za prvi zgoditak u 32. minuti dodavač je bio Tomislav Šandrk, dok je loptu za drugi zgoditak namjestio Kristijan Zubac.

Croatia Frankfurt: Jurić, Bešlić, Bračić (od 83. Amanatidis), Mrkonjić, Drlje, Zubac, Lovrić, Lažeta, Šandrk (od 78. Kiseli), Marić, Todorić  (od 65. min. Livajić)

DJK Schwarz Weiß Griesheim II – FC Croatia II 3:1

Druga momčad Croatije doživjela je zaslužen poraz na gostovanju kod druge momčadi DJK. Jedini zgoditak za Croatiju postigao je u 89.min Rohwerder za konačnih 3:1.

Croatia II: Filatow, Sola, Keleva, Rohwerder, Faluta, Periša, Todorić, Ilic, Duyar, Draguljic, Žarko

Iduću utakmicu obje momčadi Croatije igraju u nedjelju 20. studenog na domaa u Heddernheimu. Druga momčad igra protiv FC Serkevtin Sports FFM II u 13,00 sati dok prva momčad igra protiv MASV Makedonija u 14:45 minuta.