Kapetan Dinama Arijan Ademi (ILUSTRACIJA) / Foto: Hina

KAPETAN ADEMI: Milan je pokazao da je bolja momčad

U nastavku utakmice smo napravili greške koje nismo smjeli i to je odlučilo, rekao je nakon poraza od Milana 0-4 kapetan nogometaša Dinama Arijan Ademi.

 

Ovim porazom je Dinamo došao vrlo blizu ispadanja iz Europe jer ga do trećeg mjesta i Europske lige jedino vodi pobjeda u Londonu protiv Chelseaja, ali usporedno i poraz RB Salzburga kod Milana.

KAPETAN ADEMI: Milan je pokazao da je bolja momčad
Sandro Toneli i Adrian Ademi (ILUSTRACIJA) / Foto: Hina

„Milan je pokazao da je bolja momčad od nas iako smo dobro odigrali prvo poluvrijeme. Žao mi je navijača koji su bili fantastični, ali prelomilo se početkom drugog poluvremena kada smo primili drugi pa brzo i treći pogodak. Tada smo radili greške kakve se ne smiju raditi. No, nadamo se i dalje da možemo biti treći. Idemo u London dati sve od sebe i vjerujemo u čudo“, rekao je Ademi, dok je slično nakon poraza od talijanskog prvaka razmišljao i Josip Mišić:

„Prvo poluvrijeme je bilo dosta dobro s naše strane. Dobro smo izlazili, prijetili smo preko bokova pa mi se na kraju ovaj poraz nekako čini previsok. No, šanse koje smo imali nismo realizirali, a onda je Milan ubacio u brzinu više. Ali, dok god se igra mi se nadamo pa tako i dalje vjerujemo u treće mjesto“.

Fenix-magazin/SIM/Hina

Povezano

Povorka hrvatskih navijača u središtu Dallasa / Foto: Hina
“SHOW” I U PHILADELPHIJU: Ne dirajte Rockya, odijevanje kipa u boje svoje reprezentacije donosi nesreću
IZJAVE: Kimmich smatra kako Njemačka ne smije primati jedan ili dva gola u svakoj utakmici
NIJE DOBRO: Martin Erlić propustio trening
(VIDEO) GVARDIOL I MORO: Fokus je na zajedništvu i na onom što radimo na terenu
PORAZ “ELF-a”: Ekvador s 2:1 savladao Njemačku i izborio “nokaut fazu”
POVIJESNI USPJEH “ZMAJEVA”: BiH pobjedom nad Katarom najvjerojatnije izborila nokaut-fazu Svjetskog prvenstva