JOŠ JEDNA TRAGEDIJA: U dječjem domu u Hrvatskoj preminula dvomjesečna djevojčica

U osječkom Dječjem domu “Klasje” u nedjelju je umrla beba, a obdukcija je pokazala da je uzrok prirodna smrt, doznaje se u utorak navečer u osječko-baranjskoj policiji.

 

Policija je dojavu o tragično događaju primila u nedjelju, 4. travnja, u 04,30 sati, a na mjesto događaja izišli su policijski službenici i zamjenik osječkog Županijskog državnog odvjetnika.

U utorak je u osječkom KBC-u obavljena obdukcija, kojom je potvrđeno da je dijete umrlo prirodnom smrću. U policiji navode kako više informacija o tom događaju i eventualnim daljnjim postupanjima očekuju tijekom srijede.

Prema medijskim napisima, u osječkom Centru za pružanje usluga u zajednici “Klasje” umrla je dvomjesečna djevojčica koja je tamo smještena nakon što je, poslije liječenja u osječkom KBC-u, odlukom nadležnih službi, izuzeta iz svoje biološke obitelji.

Fenix-magazin/MD/Hina

Povezano

Kolona vozila na naplati Lučko/ Foto: Hina
AKO PUTUJETE U HRVATSKU: Pojačan promet prema moru, mogući zastoji i kolone
Bolnica (ILUSTRACIJA)/ Foto: Hina
HZJZ: Ovo je i dalje među vodećim uzrocima smrti u Hrvatskoj
„MLADI ZA DOMOVINU“: U Zagrebu 25. lipnja prvi Susret mladih hrvatskih povratnika – nastupa Nika Pastuović
Predstavljanje knjige / Foto: Fenix (S.Š.)
DNEVNIČKI ZAPISI: Na Hrvatskom vojnom učilištu predstavljena knjiga umirovljenog pukovnika Duje Vlastelice
Javna rasprava / Foto: MDU
DEMOGRAFSKO BOGATSTVO: Hrvatska želi potaknuti povratak hrvatskih iseljenika i njihovih potomaka
UHIĆEN U HRVATSKOJ: 72-godišnjak osumnjičen za ratni zločin protiv civilnog stanovništva