Joachim Löw / Foto: Hina

JOACHIM LÖW: Griješili smo, ali i pokazali karakter

Izbornik njemačke nogometne reprezentacije Joachim Löw nakon 2-2 remija protiv Mađarske u Münchenu do kojega je njegova reprezentacija stigla dva puta nadoknađujući zaostatak, a pogodak za prolazak u osminu finala postigla u 84. minuti, priznao je kako je u igri njegove momčadi bilo previše pogrešaka.

 

“Griješili smo, ali smo se i borili i pokazali karakter. Ova utakmica nije bila za one koji nemaju vjere. Na kraju smo ostvarili cilj, a to je bilo pproći skupinu. Sada nas čeka Engleska i veselimo se tom dvoboju. Igrati protiv Engleske na Wembleyju je vrhunac i mi ćemo biti potpuno drugačija momčad, to vam obećavam”, kazao je Loew koji po završetku EURA napušta dužnost izbornika nakon 15 godina.

Jedan od tragičara u mađarskim redovima bio je vratar Peter Gulacsi čija je pogreška omogućila Njemačkoj poravnanje na 1-1.

“Teško je pronaći riječi nakon ovakvog ispadanja. Odigrali smo dobru utakmicu, ali nismo imali sreće, Ovo je gorko iskustvo”, izjavio je Gulacsi.

Fenix-magazin/SIM/Hina

Povezano

POVIJESNI USPJEH “ZMAJEVA”: BiH pobjedom nad Katarom najvjerojatnije izborila nokaut-fazu Svjetskog prvenstva
NJEMAČKI MEDIJI: Dirljiva gesta hrvatskih zvijezda, Modrića za 200-ti nastup iznenadili majicama s njegovim likom
IZJAVE NAKON UTAKMICE: Dalić i Modrić zadovoljni osvajanjem 3 boda
VAŽNA POBJEDA HRVATSKE: “Vatreni” pogotkom Budimira s 1:0 savladali Panamu
ENGLEZI REMIZIRALI: Harry Kane i suigrači ‘kiksali‘ protiv borbene Gane
TORONTO: Tisuće hrvatskih navijača u korteu išli na utakmicu “Vatrenih” protiv Paname