Ivan Santini blista u Belgiji: Drugi “hat-trick” zaredom u dresu Anderlechta

Hrvatski napadač Ivan Santini u 2. je kolu belgijskog nogometnog prvenstva postigao “hat-trick” za Anderlecht u 5-2 (0-0) domaćoj pobjedi protiv Oostendea, dok je strijelac jednog gola za goste bio Goran Milović.

Santini je postigao prvi pogodak na utakmici u 46. minuti, da bi u samoj završnici zabio za 3-1 u 83. minuti iz 11-erca te za 4-1 sjajnim udarcem s više od 20 metara u 86. minuti. Milović je u sudačkoj nadoknadi golom glavom ublažio poraz Oostendea postavivši konačnih 5-2.

Santini je i u 1. kolu prošlog vikenda postigao tri gola za Anderlecht u 4-1 gostujućoj pobjedi protiv Kortrijka, pa je nakon samo dva kola uvjerljivo vodeći strijelac lige sa šest golova.

Ovoga ljeta Santini je stigao u Anderlecht iz francuskog Caena.