Modrić i kapetan Rala Sergio Ramos / / Foto: RM

I u trećoj utakmici zaredom Luka Modrić u igru ulazio s klupe – Real preokretom do pobjede od 1:4 nad Gironom

Nogometaši Real Madrida upisali su i drugu pobjedu na startu sezone nakon što su na gostovanju pobijedili Gironu sa 4-1, a Luka Modrić je zaigrao u posljednjih 13 minuta.

Domaćin je poveo u 16. minuti golom Borje Garcije, no europski prvak je u nastavku okrenuo rezultat postigavši četiri gola. Do konca poluvremena je izjednačio Sergio Ramos iz jedanaesterca u 39. minuti, a u nastavku je ‘Kraljevski klub’ zabio tri gola. Na 2-1 je povisio Karim Benzema iz kaznenog udarca u 52. minuti, sedam minuta kasnije Gareth Bale je zabio za 3-1, a trijumf gostiju potvrdio je Benzema u 80. minuti svojim drugim golom na utakmici.

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modirć ponovo je utakmicu započeo na klupi za pričuve. Priliku je dobio u 77. minuti kada je ušao u igru umjesto Isca. Bila je to već treća utakmica u nizu u kojoj najbolji igrač svjetskog prvenstva u Rusiji ulazi kao rezerva.

Protiv Atletico Madrida u europskom Superkupu je ušao u igru u 57. minuti, na otvaranju Primere protiv Getafea je dobio samo 19 minuta, a večeras posljednjih 13 minuta susreta.

U drugom susretu večeri Sevilla i Villarreal su odigrali bez pogodaka, dok ranije Espanyol pobijedio Valenciju 2-0 golovima Granera (62) i Borje Iglesiasa (68).

Na ljestvici vode Real Madrid i Barcelona sa po šest bodova.