Filip Zubčić / Foto: Hina

HRVATSKI SKIJAŠ: Upao sam u malu krizu rezultata, ali idemo dalje

Hrvatski skijaš Filip Zubčić, koji se u nedjelju nije uspio plasirati u drugu vožnju veleslaloma kojeg su skijaši za Svjetski kup vozili u Alta Badiji, svjestan je da je upao u krizu rezultata, ali ističe kako se ne predaje jer sutra ga već čeka nova utrka.

 

“Na žalost nisam se uspio plasirati u drugu vožnju. Iskreno ne znam, jako mi je to sve čudno bilo, upao sam u neku krizu rezultata. Na treninzima se skijam dobro, no na trci to ne mogu ni blizu napraviti. Ne znam zašto! Međutim, trebam se izvući iz tih situacija, gledati pozitivno i probati se pripremiti za slalom sutra koliko mogu”, kazao je Zubčić koji je u Copper Mountainu bio treći da bi nakon toga u Beaver Creeku također ostao bez druge vožnje a onda bio tek 24. u Val d’Isereu.

“Nnema predaje, idemo dalje. Mogu otići u sobu i plakati, ali to nema smisla, idemo dalje. Sutra je druga disciplina, nema veze s veleslalomom tako da trebam zaboraviti na današnju trku i pripremiti se za sutra, sve analizirati i vidjeti kaj treba bolje napraviti”, dodao je Zubčić.

Fenix-magazin/MMD/Hina

Povezano

POVIJESNI USPJEH “ZMAJEVA”: BiH pobjedom nad Katarom najvjerojatnije izborila nokaut-fazu Svjetskog prvenstva
NJEMAČKI MEDIJI: Dirljiva gesta hrvatskih zvijezda, Modrića za 200-ti nastup iznenadili majicama s njegovim likom
IZJAVE NAKON UTAKMICE: Dalić i Modrić zadovoljni osvajanjem 3 boda
VAŽNA POBJEDA HRVATSKE: “Vatreni” pogotkom Budimira s 1:0 savladali Panamu
ENGLEZI REMIZIRALI: Harry Kane i suigrači ‘kiksali‘ protiv borbene Gane
TORONTO: Tisuće hrvatskih navijača u korteu išli na utakmicu “Vatrenih” protiv Paname