Hrvatske odbojkašice u Rimu izgubile od Italije

Hr zeneNakon pobjede protiv Argentine, hrvatske odbojkašice doživjele su poraz u susretu 2. kola A skupine svjetskog odbojkaškog prvenstva u Rimu. Pred oko šest tisuća gledatelja izgubile su od domaćina Italije sa 0-3 (24-26, 15-25, 11-25).

Naše odbojkašice su tek u prvom setu donekle bile ravnopravne favoriziranim suparnicama. U druga dva seta Talijanke su bile neuhvatljive i zasluženo su došle do svoje druge pobjede na prvenstvu.

Za ulazak u drugi krug Hrvatskoj je potrebna još jedna pobjeda. Možda to bude u četvrtak u 17.00 sati, kada Hrvatska igra protiv reprezentacije Dominikanske Republike. Riječ je o kvalitetnoj reprezentaciji koja je u prva dva kola bila bolja od Njemačke i Tunisa.