Navijači u Zagrebu tijekom utakmice Hrvatske i Albanije/ Foto: Hina

HRVATSKA SE VRATILA, ALI…! Pogledajte kakvo je raspoloženje vladalo u Zadru, Zagrebu, Splitu, Rijeci…

Hrvatski navijači diljem Hrvatske gledaju utakmicu drugog kola skupine B Europskog prvenstva u nogometu u Njemačkoj, Hrvatska – Albanija. Hrvatska u 80. minuti vodi 2:1.

Nakon poraza od Španjolske u 1. kolu (0:3), Hrvatskoj je potreban dobar rezultat. Svi se tome nadaju.

Kad je Albanija u 11. minuti šokirala Hrvatsku, nade u dobar rezultat su se smanjile, ali kad je Kramarić napokon izjednačio, a potom Luka Sučić odveo u vodstvo, dobro raspoloženje hrvatskih dobro navijača se vratilo..

No, u 94. minuti Albanci su izjednačili.

Kakva atmosfera vlada u Zadru, Zagrebu, Splitu, Rijeci…, pogledajte u fotogaleriji: