Hat-trick Franje Kesića i dva zgoditka Ernesta Ivića u 8:0 pobjedi Posavine II Frankfurt

FC Posavina Frankfurt II – SV 07 Heddernheim II  8:0 (4:0)

Druga momcad Posavine u nedjelju je odigrala fantastičnu utakmicu u kojoj su čak s 8:0 isprašili goste iz Heddernheima.

Nako što su dva tjedna bili slobodni zaželjeli su se igre. Odmah na početku utakmice novi igrač Posavine Saša Čancarević zabio je gol za 1:0. Na 2:0 povećao je Mario Krajina kojeg protivnički igrač s desne strane nije mogo zaustaviti. Kapetan Ernest Ivić povećava vodsto na 3:0 u 33. minuti. Još u prvom poluvremenu Posavina je postigla i četvrti gol za vodstvo od 4:0. Strijelac je bio Bojan Pupčević.

U drugom dijelu utakmica, kad je izišao trener-igrač Marijan Madžarevic, njegova zamjena Franjo Kesić je pokazao kako se na njega uvijek moze racunati. Kesić je u kratkom razdoblju zabio 3 gola, u 68. 72. 79. minuti. Zadnji gol za 8:0 djelo je kapetana Ernesta Ivić u 86. minuti. Bo je to njegov drugi gol na utakmici.

Odbrana Posavine je također odigrala jako dobro. Vratar Danijel Pavić imao je dvije feneomenalne obrane i najviše zahvaljujući tome mreža Posavine II se nije tresla.

FC POSAVINE FRANKFURT II : Danijel Pavić – Marko Koturić, Ivan Vorgić, Miroslav Nedić, Luka Lukeš – Saša Čancarević, Marijan Madžarević, (od 46. Franjo Kesić) Nikica Barišić, Bojan Pupčević (od 85. Ivan Koturić), Mario Krajina (od 65. Danijel Miletić) – Ernest Ivić (C)