Kolinda Grabar-Kitarović / Foto Hina

Grabar-Kitarović ide na utakmicu s Danskom: Putuje u Rusiju privatno kao navijačica, i put plaća sama

Predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović nazočit će nogometnom susretu osmine finala Svjetskog nogometnog prvenstva koji će se održati između reprezentacija Hrvatske i Danske u nedjelju, 1. srpnja 2018. godine u Nižnjem Novgorodu, priopćeno je u srijedu iz Ureda predsjednice.

U  priopćenju se ističe da predsjednica Republike u Rusku Federaciju putuje privatno kao navijačica i da će sama snositi troškove.

Fenix-magazin/IM/Hina

Povezano

IZJAVE: Kimmich smatra kako Njemačka ne smije primati jedan ili dva gola u svakoj utakmici
NIJE DOBRO: Martin Erlić propustio trening
(VIDEO) GVARDIOL I MORO: Fokus je na zajedništvu i na onom što radimo na terenu
PORAZ “ELF-a”: Ekvador s 2:1 savladao Njemačku i izborio “nokaut fazu”
POVIJESNI USPJEH “ZMAJEVA”: BiH pobjedom nad Katarom najvjerojatnije izborila nokaut-fazu Svjetskog prvenstva
NJEMAČKI MEDIJI: Dirljiva gesta hrvatskih zvijezda, Modrića za 200-ti nastup iznenadili majicama s njegovim likom