Kolinda Grabar-Kitarović / Foto Hina

Grabar-Kitarović ide na utakmicu s Danskom: Putuje u Rusiju privatno kao navijačica, i put plaća sama

Predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović nazočit će nogometnom susretu osmine finala Svjetskog nogometnog prvenstva koji će se održati između reprezentacija Hrvatske i Danske u nedjelju, 1. srpnja 2018. godine u Nižnjem Novgorodu, priopćeno je u srijedu iz Ureda predsjednice.

U  priopćenju se ističe da predsjednica Republike u Rusku Federaciju putuje privatno kao navijačica i da će sama snositi troškove.

Fenix-magazin/IM/Hina

Povezano

NOVA SENZACIJA NA SP: Zelenortski Otoci odigrali 2:2 protiv Urugvaja i ostvarili povijesni uspjeh  
STANIŠIĆ: Dat ćemo sve od sebe za pobjedu protiv Paname
“VATRENI” ĆE SE ODUŽITI: Sretni smo što imamo takve navijače diljem svijeta
BELGIJA BEZ POBJEDE: Iran je uspio ostati neporažen i u drugoj utakmici na SP-u
POTPUNA DOMINACIJA: Španjolska razbila Saudijsku Arabiju i upisala prvu pobjedu na SP-u
BMO FIELD: Hrvatska i Panama na najmanjem stadionu na prvenstvu