Kolinda Grabar-Kitarović / Foto Hina

Grabar-Kitarović ide na utakmicu s Danskom: Putuje u Rusiju privatno kao navijačica, i put plaća sama

Predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović nazočit će nogometnom susretu osmine finala Svjetskog nogometnog prvenstva koji će se održati između reprezentacija Hrvatske i Danske u nedjelju, 1. srpnja 2018. godine u Nižnjem Novgorodu, priopćeno je u srijedu iz Ureda predsjednice.

U  priopćenju se ističe da predsjednica Republike u Rusku Federaciju putuje privatno kao navijačica i da će sama snositi troškove.

Fenix-magazin/IM/Hina

Povezano

DALIĆ: Ovo je bila prava Hrvatska, imamo 6 bodova i ostvarili smo svoj cilj
ENGLESKE BOLJA OD PANAME: Bellingham i Kane odveli “Tri lava” na vrh skupine
HRVATSKA NASTAVLJA NATJECANJE U TORONTU: Vatreni protiv Gane upisali drugu pobjedu na SP-u
Luka Modrić, Ante Budimir slave pobjedu nad Panamom / Foto: Hina
KALKULACIJE SU POTPUNO JASNE: Evo što Hrvatskoj donosi pobjeda, što remi, a kakav crni scenarij prijeti u slučaju poraza od Gane
IVAN PERIŠIĆ: Stigao do impresivne brojke od 156 nastupa u dresu “Vatrenih”
RASPLET: Nogometaši Belgije i Egipta osvojili prva dva mjesta, eliminiran Urugvaj i Saudijska Arabija