GOSTUJUĆI BOD KAO KUĆA: Hajduk Zürich odigrao neriješeno i osvojio bod nakon zaostatka od 2:0

U zaostaloj prvenstvenoj utakmici 4. amaterske švivcarske lige, Hajduk Zürich je na gostovanju kod FC Birmensdorf II uspio izvući neriješeni rezutat iako su domaćini vodili sa 2:0.

Domaćin je odlično otvorio utakmicu te već poveo u 3.min. za 1:0 preko M. Füglistallera. Ujedno je to bio rezultat kojim je završeno prvo poluvrijeme. Drugo je počelo također u znaku domaćina koji nakon nekoliko prigoda daju svoj drugi gol  u 57.min za 2:0.

I kada se očekivalo da će Hajduk izgubiti ovu utakmicu, hrvatska se momčad otvorila i  krenula u napad na sve ili ništa. I to je ubrzo urodilo plodom golom Dragana Kafadara u 66.minuti za smanjenje vodtva domaćina na 2:1. Hajduk je iskoristio napadačku euforiju nakon zabijenog gola te desetak minuta kasnije  zabija i Ivan Ćuk za 2:2.
Do kraja utakmice bilo je dosta nervoze i panike u redovima domaćina ali Hajduk to nije uspio iskoristiti da ponese sva tri boda sa ovog gostovanja tako da je rezultat ostao 2:2.

NK Hajduk Zürich: Boris Puh, Ismail Osmani, Ivan Ćuk, Luciano Brkljača, Alen Abdulahović, Dragan Kafadar, Frano Vukadin ( C ), Šimun Gazilj, Domogoj Baran, TinoNujić, Krešimir Stanić. Trener – igrač Josip Krišto. Pomoćni trener Siniša Kovačević.