Golovima Kramarića i Marasa Croatia Karlsruhe ubilježila šestu pobjedu zaredom

ESG Frankonia Karlsruhe – SV NK Croatia Karlsruhe 0:3 (0:2)

imageNakon burna Hrvatske noći u Frankfurtu, igrači Croatie Karlsruhe vratili su se i na gostovanju kod željezničara ESG Frankonia ostvarili još jednu pobjedu.
Ali već u 14 min. morao je Ivica Brkljača napustit teren zbog bolova u nozi a umjesto njega u igru je ušao Michael Brecht koji već prije toga odigrao čitavu utakmicu za drugu momčad. Svoju nadmoć Croatia je potvrdila u 20 min pogotkom Petra Kramarića. Par minuta kasnije, u 27. min, isti igrač dovodi Croatiju u vodstvo od 2:0 nakon kaznenog udarca sa 11 metara. Bio je to 15 Kramarićev pogodak ove sezone.

U drugom poluvremena osjetio se umor kod igrača Croatije. Trener hrvatske momčadi Davor Pehar morao je par puta reagirati kako bi probudio svoje igrače. Sredinom drugog poluvremena igrač Croatije K.Mirosavljević morao je napustit teren zbog teške ozljede lica, zbog čega je morao na hitnu intervenciju.u bolnicu.
U nastavku bilježimo lijepu akciju T.Kramarića, D.Jurića i P.Golubića nakon koje Tomislav Marasa lakoćom zabija za svoj deveti pogodak za 0:3.
Sa novom, devetom pobjedom, šestom u nizu i gol razlikom 46:14 u 12 utakmica Croatia se nalazi na trećem mjestu na ljestvici.

Iduću dvije utakmice bit će odlučujuće jer se igra protiv izravnih konkurenata za vrh. Prva , 29.studenog se igra kod SV Nordwesta u 14 sati a 06. prosinca Croatia igra na domaćem terenu protiv drugoplasirane momčadi SC Bulacha.
Sastav Croatie: N.Oravec, K.Mirosavljević(T.Posenjak), P.Golubić, V.Golubić I.Brkljača,(14 min.M Brecht), T.Maras D.Plećaš, R.Pfannendörfer, D.Jurić, P.Kramarić, Druga momčad Croatije pobjedila je također u gostima ESG Frankonia Karlsruhe II sa 3:2.
Sasatav Croatije II: Z.Buhin, K.Pavlić ( 46 min A.Vukelić) M.Brecht; Ch.Dovodja, H.Šahinović;M.Pejić, T.Posenjak, V.Golubić, A Mrkaljević, A.Šarić,( M.Kralj) B.Dominković
Strijelci: Toni Posenjak 0:1 12 min., Toni Posenjak 0:2 17 min. i Vanja Golubić 0:3 19 min.
Druga momčad ima tri pobjede u 8 utakmica uz gol razliku 12:15 i trenutačno zauzima 5 mjesto na ljestvici.