Hrvatski tenisač Borna Gojo / Foto: Preslik HTS

GOJO: Poludio bih da sam morao doma bez pobjede

Nakon 6-1, 3-6, 6-3 pobjede protiv Sebastiana Baeza kojom je osgurao Hrvatskoj vodstvo od 1-0 u Davis Cup susretu protiv Argentine Borna Gojo naglasio je kako je u ovom susretu imao dodatni motiv jer je izgubio prva dva susreta u tjednu.

 

“Napokon da sam i ja dobio meč u Bologni i donio bod Hrvatskoj. Poludio bih da sam morao otići doma bez pobjede. Nadam se da možemo dobiti Argentinu 3-0 što bi nas dosta približilo prolazu. Nakon što sam izvukao 0-40 u prvom gemu trećeg seta dignuo sam se mentalno. Poseban je osjećaj igrati za reprezentaciju, zato sam i počeo igrati tenis”, kazao je Gojo.

U drugom susretu igraju Borna Ćorić za Hrvatsku i Francisco Cerundolo za Argentinu, dok su za igru parova prijavljeni Nikola Mektić i Mate Pavić za Hrvatsku, odnosno Maximo Gonzalez i Horacio Zeballos za Argentinu.

Ako Hrvatska svlada Argentinu sa 3-0, stigla bi nadomak drugog mjesta u skupini koje vodi na završnicu krajem studenoga u Malagi. Tada bi ju izbacila samo 3-0 pobjeda Švedske protiv Italije u nedjelju.

Fenix-magazin/SČ/Hina

Povezano

POSTAO NAJBOLJI STRIJELAC SP-a IKAD: Messi s dva gola odveo Argentinu u drugi krug Svjetskog prvenstva
Povorka hrvatskih navijača u središtu Dallasa / Foto: Hina
PODRŠKA NEĆE IZOSTATI: Hrvatska reprezentacija doputovala u Toronto
NAKON PREOKRETA: Egipat s 3:1 savladao Novi Zeland i upisao prvu pobjedu u povijesti SP-a
NOVA SENZACIJA NA SP: Zelenortski Otoci odigrali 2:2 protiv Urugvaja i ostvarili povijesni uspjeh  
STANIŠIĆ: Dat ćemo sve od sebe za pobjedu protiv Paname
“VATRENI” ĆE SE ODUŽITI: Sretni smo što imamo takve navijače diljem svijeta