Frankfurtska Croatija slavila u derbiju kola rezultatom 4:2 protiv BSC-a

BSCSchwarzWeiß – FCCroatia 2 : 4 (2:1)

IMG_0201Nogometaši frankfurtske Croatije slavili su u derbiju kola protiv BSC-a na gostujućem terenu rezultatom 4:2. U utakmici koja je odlučivala u borbi za treće mjesto, obrana Croatije puno je griješila u prvom poluvremenu, što je i rezultiralo vodstvom domaćina od 2:1.

U drugom poluvremenu, ulaskom u igru još uvijek neoporavljenog napadača Croatije Ivana Hrskanovića, Croatije je djelovala puno opasnije. Hrskanović je na sebe vezao dvojicu obrambenih igrača, što je otvorilo više prostora za Marka Rimca i Roya Mokrzyckog. Obojica njih, kao i Hrskanović, pogađali su u drugom poluvremenu mrežu domaćina po jedan put. Da je bilo malo više prisebnosti, ali i sreće, četiri lopti koje su pogađale vratnicu  mogle su završiti u golu domaćina. Po mnogim ocjenama, bilo je to najbolje poluvrijeme koje je momčad Croatie odigrala ove sezone. Novom pobjedom Croatia zaostaje dva boda za BSC-om ali ima utakmicu manje.

Croatia je nastupila u sastavu: Kolarić , Letica ,Bodrožić, Mihaljević, Andrić, Drlje, Bračić, Zubac, Rimac, Mokrzycki i Šandrk. Od 26. min umjesto Letice igrao je Hrskanović a od 85. umjesto Drlje igrao je Puljić.

Zgoditke za Croatiju postigli su: Marko Rimac u 22. i 64.min, Hrskanović u 67.min i  Mokrzyckiu 72.min.

IMG_0112 IMG_0113 IMG_0120 IMG_0123 IMG_0125 IMG_0127 IMG_0129 IMG_0136 IMG_0141 IMG_0165 IMG_0167 IMG_0168 IMG_0169 IMG_0170 IMG_0171 IMG_0172 IMG_0187<%2