Druga momčad Croatije / Foto: Fenix (S.Konta)

FRANKFURT: Croatia II se uvjerljivom pobjedom vratila na 4. mjesto na ljestvici

Nakon neriješenog rezultata protiv Viktorije i poraza od Germanije Gienheim, druga momčad Croatije u nedjelju je ostvarila uvjerljivu pobjedu i vratila se na 4. mjesto na ljestvici.

FC Croatia II – TUS Niedereschbach II  4:1 (1:0)

Nakon dobrog prvog poluvremena u kojem je otpor gostiju slomljen tek pogotkom Eskija iz jedanaesterca u 38. minuti, u drugom poluvremenu Croatia je zaigrala znatno bolje.

Cro II FFM
Druga momčad Croatije Frankfurt / Foto: Fenix (S. Konta)

Ipak pogoci za visoku pobjedu su pali u posljednjih deset minuta utakmice. Najprije je u 84. min Baotić povećao vodstvo Croatije II na 2:0, da bi Mirko Puljić u 87. min. doveo svoju momčad u vodstvo od 3:0.

Iako su gosti minutu kasnije smanjili rezultat na 3:1, Zovko je u 90. minuti zapečetio sudbinu gostiju postigavši pogodak za konačnih 4:1.

Sastav Croatije: Novokmet, Jeličić, Mirko Puljić, Josip Puljić (m) (od 77. Ladan), Josip Puljić (s), Zovko (od 46. Romić), Eski (od 77. Gusić), Braćić, Bošnjak, Baotic, Tkalčević

Iduću utakmicu druga momčad Croatije igra u nedjelju, 12. studenog u gostima kod SV Blau Gelb Ffm ll u 13 sati. Adresa igrališta je: Am Ginnheimer Wäldchen 2, Haus 4, 60431 Frankfurt am Main

Prva momčad Croatije u nedjelju, 12. studenog igra u gostima kod momčadi SpVgg 02 Griesheim u  14:30 sati u Frankfurt-Griesheimu. Adresa igrališta je: Eichenstraße 40, 65933 Frankfurt am Main.