Pobjednici turnira u Beču / Foto: Fenix R.Stjepanović)

(FOTO) Završen Međunarodni malonogometni turnir SK Cro Vienna BD Gruppe: Evo imena pobjednika po uzrastima

Međunarodni malonogometni dvoranski turnir u organizaciji SK Cro Vienna BD Gruppe iz Beča za nogometne uzraste U7, U8, U10 i U 11 održao se ovoga vikenda u Beču, u sportskoj dvorani na adresi Jura Soyfer Gasse 3 u Beču. Na turniru je sudjelovalo preko 30 momčadi iz Austrije, Slovačke, Hrvatske i Bosne I Hercegovine. 

 

Prema izjavi Ruže Stjepanović, voditeljice turnira koji se održava već 10 godina, ovogodišnji turnir je bio najbolji.

-Sjajni su bili igrači i njihovi treneri. Djeca su se ponašala sportski i fer kao i njihovi treneri, a jednako tako i roditelji igrača koji su bili glasni ali pozitivni. Također bih se zahvalila svom timu, našem omladinskom vođi Marcelu Pejiću i Brandić Ivanu te našem zamjeniku sportskog direktora Marku Geljiću kao i sportskom direktoru mladeži Andriji Bubaloviću na pomoći i podršci u organizaciji turnira. Vjerujem da su naši inozemni timovi donijeli malo svježeg zraka i da to stvara dobru mješavinu na našem turniru, izjavila je Ruža Stjepanović dodajući kako organizatori nisu štedjeli truda i novca kako bi svi sudionici mogli s nagradom otići kući. Svima želim uspješnu sezonu i nadam se da mogu računati na sve momčadi i na našem turniru koji će se održati 1. svibnja 2020. na terenu na Eibesbrunnergasse 13 na pravoj travi, napisala je Stjepanović.

 

Evo imena pobjednika te najboljih igrača, vratara i strijelaca po kategorijama

U7 
1. FC RUZINOV Bratislava
2. CRO VIENNA BD grupa
3. AUSTRIA XIII
4. DYNAMO KIDS

Najbolji igrač Jacko Samuel (Ruzinov)
Najbolji vratar Ivano Cuturic (CRV)
Najbolji strijelac Viglasky Michal 9 golova (Ruzinov)

U8

1.SC SIMMERING                                                                                                                                                                                                                                      2. CRO VIENNA BD grupa 1
3. CRO VIENNA BD grupa 2
4. DYNAMO KIDS
Najbolji igrač Mitrovic Alexander (SC Simmering)
Najbolji vratar Semih
Najbolji strijelac Toni Jurić 9 golova (CRV)

U10 

1.Wiener Linien                                                                                                                                                                                                                                          2. NK Široki Brijeg
3. Floridsdorfer AC
4. Austrija XIII

Najbolji igrač Bilal (FAC)
Najbolji vratar Tosun Merda (TWL)
Najbolji strijelac Bilal 8 golova (FAC)

U11

1. NK RADOBOJ                                                                                                                                                                                                                                          2. NK Široki Brijeg
3. NK Dilj Vinkovci
4. WAF Brigittenau
Najbolji igrač Jan Gluhak (NK Radoboj)
Najbolji vratar Lasić Luka (NK Široki Brijeg)
Najbolji strijelci Lukas Hlebec i Emil Oraic Fazlić imaju po 6 golova (NK RADOBOJ)

Fenix-magazin/SP/Foto: SK Cro Vienna BD Gruppe

 

Pogledajte drugo

TEŠKA SKUPINA: Hrvatski rukometaši doznali protivnike na Europskom prvenstvu

Hrvatski rukometaši će prvi dio natjecanja na Europskom prvenstvu 2022. odigrati u skupini C kojoj …