(FOTO i VIDEO) MÜNCHEN JE SINOĆ GORIO Dok su mediji već pisali o moćnoj Hrvatskoj, Hrvati su slavili Kauboje i pjevali “Mojoj lijepoj zemlji Hrvatskoj”

München je ovih dana u znaku “kockica”. Naši rukometaši su izvrsno prošli prvi krug Svjetskog rukometnog prvenstva u Njemačkoj i Danskoj.

 

Sinoć su donijeli radost svim Hrvatima nakon što su pobijedili europske rukometne prvake Španjolce. Osvojili su prvo mjesto u skupini, a taj uspjeh Hrvati su itekako znali proslaviti.

Ponosno su na početku utakmice svi zajedno u Olimpijskoj dvorani pjevali himnu naše Domovine, a odličnu atmosferu su nastavili i nakon utakmice. Dok su njemački i španjolski mediji već objavljivali tekstove o moćnoj Hrvatskoj, Hrvati su slavili pobjedu Kauboja.

Kako je to izgledalo pogledajte u video uratku…

Fenix-magazin/MD/Dragica Udiljak

Povezano

POTPUNA DOMINACIJA: Španjolska razbila Saudijsku Arabiju i upisala prvu pobjedu na SP-u
BMO FIELD: Hrvatska i Panama na najmanjem stadionu na prvenstvu
TO JE NAŠ LUKA: Modrić protiv Paname ulazi u povijest
Sučić i Šutalo: Možemo igrati protiv svih, Modriću se trebamo diviti
PREOKRETOM DO SVA 3 BODA: Njemačka s 2:1 savladala Obalu Bjelokosti
PREUZELA PRVO MJESTO U SKUPINI: Nizozemska petardom deklasirala Švedsku