Manuel Bodrožić s pojasom pobjednika na pobjedničkom postolju u Bregenzu / Foto: Fenix (SIM)

(FOTO I VIDEO) BREGENZ: Manuel Bodrožić osvojio dva prva mjesta u kategoriji boraca mlađih od 18 godina do 75 kilograma težine

Na ovogodišnji borilačkom turniru Juniors Cup – Bregenz Open 2022, koji je održan u subotu. 18. lipnja u Austriji, višestruki njemački, europski i svjetski prvak u kickboksu i član “Fightcluba Wiesbaden” iz Wiesbadena 18-godišnji Manuel Bodrožić osvojio je dva prva mjesta u kategoriji boraca mlađih od 18 godina do 75 kilograma težine .

Na prvenstvu koje je trajalo cijeli dan, i kojeg je unatoč velikoj vrućini došao pratio veliki broj gledatelja, Manuel Bodrožić je u svojoj kategoriji (18-75) najprije osvojio prvo mjesti sa Low Kickom, a potom i prvo mjesto bez Lowkicks.

Valja istaknuti kako je Manuel odnio pobjedu u svim svojim borbama na turniru.

Po izjavi Marka Bodrožića, klupskog trenera “Fightcluba Wiesbaden” koji je i Manuelov otac, on kao trener te suci i publika bili su oduševljeni Manuelovim nastupom, njegovim stilom borbe, a pogotovo njegovim kretanjem i “zlatnim nogama” kojima je Manuel pogađao protivnik.

Na turniru u Bregenzu, kojem svi odaju pohvale za organizaciju, nastupili su borci iz borilačkih klubova Austrije, Njemačke, Češke, Švicarske, Lichtensteina.