FC Baar – NK Croatia ZH 1:3

U prijateljskoj utakmici između FC Baar i NK Croatia Zürich u Baaru, Hrvati su slavili sa 3:1.

U vodstvo su došli domaćini FC Baar, ali NK Croatia Zürich brzo konsolidira svoje redove i iz lijepe kombinacije Nikola Ivanković postiže svoj prvi ovogodišnji pogodak. Nije trebalo dugo da Nikola Ivanković i drugi puta zatrese mrežu Baara. Ivanović je pucao sa nekih 25 metara i pogodio ispod grede za vodstvo Croatije od 1:2. Bio je to rezultat s kojim se otišlo na poluvrijeme.
Drugo poluvrijeme pokazalo je ravnopravnu igru obje momčadi, ali je NK Croatia je za nijansu ipak bila bolja, pa je preko Danijela Komina, koji je pretrčao pola igrališta i postigao pogodak za konačnih 1:3.
Trener Čurić je zadovoljan igrom i naravno rezultatom što ulijeva nadu u dobar nastup Croatije u prvenstvu.

NK Croatia: F. Dukić, I. Dukić, V. Zrno, A. Jukić, D. Žiljak, S. Laštro, S. Blažanović, D. Perković, N. Ivanković, L. Lapenda, D. Komin, S. Grgić, M. Žiljak, T. Ferizaj. Trener R. Čurić.