Mlade hrvatske odbojkašice izgubile protiv Francuske / Foto: Hina

EUROPSKO JUNIORSKO PRVENSTVO: Poraz hrvatskih odbojkašica nakon velike borbe u pet setova

Hrvatske odbojkašice u subotu su na startu Europskog juniorskog prvenstva (U-19) u osječkoj dvorani Gradski vrt poražene od Francuske sa 2-3 (24-26, 26-24, 14-25, 25-23, 7-15). 

 

Nakon Francuske, mlade hrvatske odbojkašice će igrati protiv Njemačke (23. kolovoza), Turske (24. kolovoza), Bugarske (26. kolovoza), te Rusije (27. kolovoza). U drugoj skupini u Zenici igrat će Bosna i Hercegovina, Italija, Srbija, Slovačka, Bjelorusija i Poljska. Dvije najbolje ekipe iz svake skupine nastavit će borbu za medalje u Zenici, dok će trećeplasirane i četvrtoplasirane ekipe razigravati od 5. do 8. mjesta u Osijeku.

Prvenstvo će se odvijati u vrlo strogim uvjetima, natjecanje je u potpunosti zatvoreno za gledatelje i medije. Ulaz u dvoranu omogućen je samo igračicama, članovima stručnih stožera i osobama iz organizacije koje su prošle testiranje te moraju imati negativan rezultat na covid-19.

Fenix-magazin/SIM/Hina

Povezano

TO JE NAŠ LUKA: Modrić protiv Paname ulazi u povijest
Sučić i Šutalo: Možemo igrati protiv svih, Modriću se trebamo diviti
PREOKRETOM DO SVA 3 BODA: Njemačka s 2:1 savladala Obalu Bjelokosti
PREUZELA PRVO MJESTO U SKUPINI: Nizozemska petardom deklasirala Švedsku
OKRETANJE NOVOM IZAZOVU NA SP-u: Olić otkrio formulu za slamanje Paname
Hrvatski navijači u Dallasu / Foto: Hina
VJERUJU U POBJEDU: Hrvati od Kanade, preko Meksika do Čilea iščekuju novi nastup Hrvatske