Europski i svjetski prvaci startali pobjedom: FC Lenzburg-NK Pajde Möhlin 1:2

Igralište Lenzburg

Gledatlja: 160

Strijelci za NK Pajde: 1-1 Dino Dizdarević (21. min., 1-2 Miloš Petrović 56. min.)

NK Pajde: Mahrer, Glibo, Lehmann, Haxhijaha, Dizdarević, Garić, Osci, Beširević, B. Petrović, M. Petrović, Lukić
još su igrali: Stanković, Caleaterra, Blagojević

Trener: Dejan Rakitić

FC Lenzburg počeo je oštro i napadački protiv novajlije u ligi te se već u 6. minuti susreta, nakon brze akcije domćina, zatresla mreža Pajdi za 1-0.

To nije previše uzdrmalo dobru močad Pajdi koji imaju veliki broj novih igrača u momčadi te se još nalaze u pripremnoj fazi.

U 21. minuti započinje brza akcija Pajdi koju realizira brzonogi Dizdarević za izjednačujućih 1-1. Utakmica se igrala na visokom nivou, ali je rezultat u prvom dijelu ostao nepromjenjen.

U drugom dijelu, Lenzburg pokušava dignuti tempo, međutim, dobra momčad Pajdi uzvrća brzim napadima.
U 56. minuti nakon odlične akcije Pjade dolaze do zgoditka preko Miloša Petrovića.

Nakon tog zgoditka, Lenzburg pokušava doći do zgoditka te igra vrlo oštro što je donjelo tri žuta i jedan crveni karton.

Do kraja susreta, Pajde su kontrolirale igru te donijele prva tri boda s gostovanja u novoj sezoni.