EP: Raspored odigravanja Drugog kruga natjecanja sa satnicama utakmica

Poznati su parovi utakmica drugog kruga EP u rukometu. Utakmice Skupine 1 igraju se u Zagrebu a Skupine 2 u Varaždinu.

 

Ljestvica skupine 1 (sa brojem prenesenih bodova):

  1. Švedska 4 b
  2. Francuska 4 b
  3. Hrvatska 2 b
  4. Norveška 2 b
  5. Bjelorusija 0 b
  6. Srbija 0 b

 

Raspored utakmica koje se igraju u Zagrebu: 

18. siječnja: 3A Srbija- 2B Norveška
18. siječnja: 2A Hrvatska – 3B Bjelorusija

20. siječnja: 1A Švedska – 1B Francuska
20. siječnja: 2A Hrvatska – 2B Norveška

22. siječnja: 3A Srbija  – 1B Francuska
22. siječnja: 1A Švedska  – 3B Bjelorusija

24. siječnja: 1A Švedska – 2B Norveška
24. siječnja: 2A Hrvatska  – 1B Francuska
24. siječnja: 3A Srbija – 3B Bjelorusija

 

Ljestvica skupine 2 (sa brojem prenesenih bodova):

  1. Makedonija 3 b
  2. Španjolska 2 b
  3. Danska 2 b
  4. Njemačka 2 b
  5. Češka 2 b
  6. Slovenija 1 b

 

Raspored utakmica koje se igraju u Varaždinu: 

19. siječnja: 3C Slovenija – D2 Danska
19. siječnja: C2 Njemačka – D3 Češka

21. siječnja: C1 Makedonija – D1 Španjolska
21. siječnja: C2 Njemačka – D2 Danska

23. siječnja: C3 Slovenija – D1 Španjolska

23. siječnja: C1 Makedonija – D3 Češka

24. siječnja: C1 Makedonija – D2 Danska
24. siječnja: C2 Njemačka – D1 Španjolska
24. siječnja: C3 Slovenija – D3 Češka

 

U drugom krugu natjecanja utakmica će se također igrati s početkom u 18:15 i 20:30, a 24. siječnja, na dan kada su tri utakmice, prva počinje u 16 sati.

U završnom krugu, utakmice za plasman se igraju u Areni Zagreb

Utakmica za peto mjesto igra se 26. siječnja u 15:30 sati, a isti dan polufinala su na rasporedu u 18 i 20:30 sati.

Finale je na rasporedu u nedjelju, 28. siječnja u 20:30 sati, dok je utakmica za treće mjesto u 18 sati.

 

Fenix-magazin/SIM/HRS

Pogledajte drugo

HRVATSKI PAROVI ZA POVIJEST: Pavić i Mektić osvojili zlato, Čilić i Dodig srebro na Olimpijskim igrama!

U hrvatskom finalu muških parova na olimpijskim igrama u Tokiju, Nikola Mektić i Mate Pavić …