Energiju igrač više i Banovićev pogodak nedovoljni za pobjedu

Momčad iz Cottbusa nije iskoristila priliku u Kaiserslauternu

banovic1Sjajnu priliku da se smjesti među tri vodeće momčadi druge njemačke lige propustio je Energie Cottbus na gostovanju kod Kaiserslauterna. U posljednjem susretu 6. kola rezultat je bio 2:2, no početak susreta nije mogao biti bolji za Cottbus.

Već u 7. minuti isključen je kapetan domaćih Dick, a Banović je samo minutu nakon toga iskoristio jedanaesterac za vodstvo gostiju. Bio je to njegov drugi pogodak ove sezone. Do poluvremena mreže su se zatresle po jednom na obje strane pa je sve govorilo kako bi se momčad za koju nastupaju trojica Hrvata mogla vratiti kući s punim plijenom. Ipak domaći nisu mislili tako, a Zoller je pogotkom u 57. minuti donio bod Kaiserslauternu.

Banović je igrao cijeli susret za Cottbus, Rivić je ušao u igru u 82. minuti dok Buljat nije nastupio.

Kaiserslautern je sa deset osvojenih bodova četvrti na prvenstvenoj ljestvici dok se Energie Cottbus nalazi na osmom mjestu sa osam osvojenih bodova. (ha)