Eintracht iznenadio Kramarićev Hoffenheim, Borussia D. u gostima razbila Augsburg

Eintracht Frankfurt iznenadio je Hoffenheim, te s rezultatom 1:2 svladao Kramarićevu ekipu.

Iako je Hoffenheim kroz oba poluvremena imao veći posjed lopte te više šuteva u okvir gola, ekipa iz Frankfurta postigla  je dva zgoditka.

Prvi pogodak postigao je Mijat Gacinovic koji je namjestio loptu koju Bas Dost (E. Frankfurt) izbliza šalje u desnu stranu gola ostavivši golmana bespomoćnog u 18. minuti susreta.

Do izjednačenja dolazi u 48. minuti kada je Konstantinos Stafylidis (Hoffenheim) dao gol s ruba šesnaesterca, pogodivši uz desnu stativu.

Timothy Chandler (E. Frankfurt) je zabio glavom iz teške pozicije za konačni rezultat 1:2.

Donosimo i ostale rezultate odigranih utakmica Bundeslige.

Augsburg-Bor. Dortmund 3:5
 F. Dusseldorf- W. Bremen 0:1
FC Koln-Wolfsburg 3:1
Mainz-Freiburg 1:2