Andrej Kramarić / Foto: Fenix (SIM)

Eintracht Frankfurt podijelio bodove sa VfB Stuttgartom, Kramarić nastavio s odličnim igrama i postizanjem zgoditaka za Hoffenheim

Eintracht Frankfurt odigrao je samo 1: 1 (0: 0) na svom stadionu protiv VfB Stuttgarta u 24. kolu Bundeslige. S jednim osvojenim bodom frankfurtska momčad je ostala na 4. mjestu Bundeslige te je sve bliže osvajanju mjesta koje vodi u Ligu prvaka.

Na praznom Deutsche Bank Parku, Saša Kalajdžić je doveo je goste u vodstvo od 1-0 u 68. minuti, da bi nedugo potom Filip Kostić izjednačio na 1-1 u 70. minuti.

Za momčad Stuttgarta Borna Sosa je igrao do 87. minute.

Frankfurtskoj momčadi na ruku je išao i poraz Wolfsburga na gostovanju kod Kramarićeva Hoffenheima koji je uz jedan Kramarićev zgoditak u 41. i Baumgartnerov zgoditak u 8. minuti slavio rezulčtatom 2:1. Zgoditak za Wolfsburg je postigao Weghosrt u 23. minuti.

Bio je to 14. zgoditak ove sezone Andreja Kramarića koji je sada peti strijelac lige. Hrvatski reprezentativac je igrao do 77. minute. Za momčad Wolfsburga nije nastupio Josip Brekalo kao ni Marin Pongračić koji je pod suspenzijom zbog crvenog kartona.

Bayer Leverkusen je zgoditkom Čeha Schicka (71) pobijedio u gostima Borussiju M’gladbach s 1-0.

RB Leipzig je u gostima slavio protiv Freiburg  rezultatom 0:3. Strijelci su bili Nkunkua (41), Sørlotha (64) i Forsberga (79).

Večeras je derbi u kojem Bayern igra protiv Borussije Dortmund.

1. Leipzig                  24 16  5  3  46:20  53
2. Bayern München           23 16  4  3  67:32  52
3. Wolfsburg                24 12  9  3  38:21  45
4. Eintracht Frankfurt      24 11 10  3  47:33  43
5. Bayer Leverkusen         24 11  7  6  42:26  40
6. Borussia Dortmund        23 12  3  8  48:31  39
7. Union Berlin             23  8 10  5  36:26  34
8. Freiburg                 24  9  7  8  37:38  34