Dodig i Pavić / (Arhiv) Foto Hina

Dodig i Pavić u polufinalu ATP turnira u Hamburgu

Hrvatski tenisači Ivan Dodig i Mate Pavić u četvrtak su pobijedili bjelorusko-kanadski par Mirnji – Nestor sa 7-6 (5), 6-3 te se probili u polufinale ATP turnira u Hamburgu, gdje će im suparnici biti Čileanac Julio Peralta i Argentinac Horacio Zeballos.

Na turniru u švicarskom Gstaadu do polufinala je stigao Franko Škugor u paru s Francuzom Jonathanom Eyssericom. Oni su u četvrtfinalu sa 6-2, 6-4 nadigrali brazilski par Bellucci – Sa.

Na istom turniru Riječanin Dino Marcan i Srbin Dušan Lajović poraženi su u četvrtfinalu od Austrijanaca Maracha i Oswalda sa 7-6 (3), 6-4.

Fenix-magazin/IM/Hina

Povezano

NOVA SENZACIJA NA SP: Zelenortski Otoci odigrali 2:2 protiv Urugvaja i ostvarili povijesni uspjeh  
STANIŠIĆ: Dat ćemo sve od sebe za pobjedu protiv Paname
“VATRENI” ĆE SE ODUŽITI: Sretni smo što imamo takve navijače diljem svijeta
BELGIJA BEZ POBJEDE: Iran je uspio ostati neporažen i u drugoj utakmici na SP-u
POTPUNA DOMINACIJA: Španjolska razbila Saudijsku Arabiju i upisala prvu pobjedu na SP-u
BMO FIELD: Hrvatska i Panama na najmanjem stadionu na prvenstvu