Dodig i Pavić / (Arhiv) Foto Hina

Dodig i Pavić u polufinalu ATP turnira u Hamburgu

Hrvatski tenisači Ivan Dodig i Mate Pavić u četvrtak su pobijedili bjelorusko-kanadski par Mirnji – Nestor sa 7-6 (5), 6-3 te se probili u polufinale ATP turnira u Hamburgu, gdje će im suparnici biti Čileanac Julio Peralta i Argentinac Horacio Zeballos.

Na turniru u švicarskom Gstaadu do polufinala je stigao Franko Škugor u paru s Francuzom Jonathanom Eyssericom. Oni su u četvrtfinalu sa 6-2, 6-4 nadigrali brazilski par Bellucci – Sa.

Na istom turniru Riječanin Dino Marcan i Srbin Dušan Lajović poraženi su u četvrtfinalu od Austrijanaca Maracha i Oswalda sa 7-6 (3), 6-4.

Fenix-magazin/IM/Hina

Povezano

IZJAVE NAKON UTAKMICE: Dalić i Modrić zadovoljni osvajanjem 3 boda
VAŽNA POBJEDA HRVATSKE: “Vatreni” pogotkom Budimira s 1:0 savladali Panamu
ENGLEZI REMIZIRALI: Harry Kane i suigrači ‘kiksali‘ protiv borbene Gane
TORONTO: Tisuće hrvatskih navijača u korteu išli na utakmicu “Vatrenih” protiv Paname
RONALDO DVOSTRUKI STRIJELAC: Portugal razbio Uzbekistan
TROJICA VELIČANSTVENIH: Messi, Mbappe i Haaland nezaustavljivi na startu SP-a
HRVATSKI ISELJENICI: Najveći problemi života izvan domovine