Bolnica(ILUSTRACIJA) / Foto: Hina

DOBRE VIJESTI: Djevojčica koja se otrovala ugljičnim monoksidom puštena je kući

Djevojčica koja je u srijedu navečer zaprimljena u osječki Klinički bolnički centar (KBC) zbog sumnje u trovanje ugljičnim monoksidom puštena je kući u dobrom općem stanju, izvijestilo je u četvrtak Ravnateljstvo osječkog KBC-a.

 

Policija je prethodno izvijestila kako su policijski službenici Operativnog dežurstva 1. osječke policijske postaje sinoć, nešto prije devet sati, obaviješteni iz osječkog KBC-a da su zaprimili dijete u pratnji majke. a sumnjaju na trovanje ugljičnim monoksidom prilikom kupanja u kupaonici.

Djevojčica od nepune tri godine primljena je u Kliniku za pedijatriju zbog akutne intoksikacije ugljičnim monoksidom. Nakon obrade i kraće opservacije otpuštena je kući dobrog općeg stanja i urednog statusa, priopćili su iz Ravnateljstva osječkog KBC-a.

Iz policije su izvijestili da se provode izvidi kako bi se utvrdile okolnosti navedenog događaja.

Fenix-magazin/MMD/Hina

 

Povezano

Kolona vozila na naplati Lučko/ Foto: Hina
AKO PUTUJETE U HRVATSKU: Pojačan promet prema moru, mogući zastoji i kolone
Bolnica (ILUSTRACIJA)/ Foto: Hina
HZJZ: Ovo je i dalje među vodećim uzrocima smrti u Hrvatskoj
„MLADI ZA DOMOVINU“: U Zagrebu 25. lipnja prvi Susret mladih hrvatskih povratnika – nastupa Nika Pastuović
Predstavljanje knjige / Foto: Fenix (S.Š.)
DNEVNIČKI ZAPISI: Na Hrvatskom vojnom učilištu predstavljena knjiga umirovljenog pukovnika Duje Vlastelice
Javna rasprava / Foto: MDU
DEMOGRAFSKO BOGATSTVO: Hrvatska želi potaknuti povratak hrvatskih iseljenika i njihovih potomaka
UHIĆEN U HRVATSKOJ: 72-godišnjak osumnjičen za ratni zločin protiv civilnog stanovništva