Luka Modrić i Šime Vrsaljko u hrvatskom dresu (ILUSTRACIJA) / Foto: Hina

DOBRA VIJEST IZ ŠPANJOLSKE: Luka Modrić i Šime Vrsaljko se vraćaju na teren

Hrvatski nogometaši Luka Modrić i Šime Vrsaljko konkuriraju za nastup u momčadima Real Madrida, odnosno Atletica u nedjeljnim dvobojima 20. kola španjolskog prvenstva nakon što su se oporavili od koronavirusa i ozljede, objavili su njihovi klubovi.

 

Vodećai Real Madrid gostovat će u predgrađu kod Getafea, a kapetan hrvatske reprezentacije Modrić vraća se u sastav nakon što je zbog zaraze koronavirusom boravio u kućnoj izolaciji od 14. do 24. prosinca. Propustio je posljednje dvije utakmice protiv Cadiza (0-0) i Athletic Bilbaa (2-1).

Atletico će u nedjelju ugostiti Rayo Vallecanom, a hrvatski desni bek Vrsaljko vraća se u sastav nakon što mu je 10. prosincaoperirana jagodična kost. Nije bio u sastavu u posljednje tri utakmice protiv Real Madrida (0-2), Seville (1-2) i Granade (1-2). Posljednjih dana je trenirao s ostakom momčadi.

Real Madrid ima 46 bodova, Sevilla 38, Betis 33, Rayo Vallecano 30, Atlético Madrid 29…

Fenix-magazin/SIM/Hina

Povezano

POTPUNA DOMINACIJA: Španjolska razbila Saudijsku Arabiju i upisala prvu pobjedu na SP-u
BMO FIELD: Hrvatska i Panama na najmanjem stadionu na prvenstvu
TO JE NAŠ LUKA: Modrić protiv Paname ulazi u povijest
Sučić i Šutalo: Možemo igrati protiv svih, Modriću se trebamo diviti
PREOKRETOM DO SVA 3 BODA: Njemačka s 2:1 savladala Obalu Bjelokosti
PREUZELA PRVO MJESTO U SKUPINI: Nizozemska petardom deklasirala Švedsku