Foto: Hina/Ilustracija

DOBIO PRIJAVU: Umirovljenik se naljutio pa došao u poštu i rekao da ima koronavirus

Zagrebačka policija prijavila je u petak 69-godišnjaka koji je dan ranije, revoltiran nedostavljanjem mirovine na kućnu adresu, uznemirio zaposlenike zaprešićke pošte kazavši im da je zaražen koronavirusom.

 

Policija je precizirala da je 69-godišnjak oko 14.30 sati, revoltiran nedostavljanjem mirovine na njegovu kućnu adresu, ušao u poslovnicu pošte u Švajcarovoj ulici u Zaprešiću i obratio se zaposlenicima kazavši da mu je potvrđen virus i da se zaposlenice trebaju testirati.

Ponašanje 69-godišnjaka je uznemirilo zaposlenike pošte i nekoliko građana koji su čekali ispred poslovnice, čime je počinio prekršaj iz Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira.

Pored prekršajne prijave, protiv umirovljenika je podnijet optužni prijedlog nadležnom Općinskom sudu u Novom Zagrebu.

Fenix-magazin/IM/Hina

Povezano

Prevrnuta cisterna / Foto: Hina
AUTOCESTA A4 PONOVNO OTVORENA ZA PROMET: Vozač zaspao za volanom, cisterna se prevrnula
Prometna nesreća (ILUSTRACIJA)/ Foto: Hina
MOTOCIKLIST PRETICAO KOLONU: Smrtno stradao vozač (31) i suputnica (27)
KAO U HOROR FILMU: Otvorio vrata stana, susjed ga napao sjekirom
NAKON 6 DANA POTRAGE: Pronađeno tijelo 11-godišnje djevojčice
Dortmund (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (SIM)
ZAVRŠENA TALAČKA KRIZA U DORTMUNDU: Predao se 51-godišnji Srbin koji je pucao na policajca i držao svoje 3 kćeri za taoce  
Požar u Los Angelesu / Foto: Anadolu
TIJELA PRONAĐENA U ZAPALJENOM VOZILU: Pakistanci na brutalan način ubili četvoricu radnika
SUD ODLUČIO: Prvi časnik s katamarana ide u zatvor