Arhivska snimka provođenja BBB-ovaca / Foto: Preslik FM

BBB se sukobili sa slovenskom policijom, ima i ozlijeđenih

Prvi pogodak u modrom dresu postigao je Čileanac Junior

bbb

Dinamovu pobjedu (2:1) u pripremnoj utakmici sa slovenskom Olimpijom zasijenili su novi neredi koji su priredili njihovi navijači Bad Blue Boysi. Njih 80 stiglo je na gostovanje u Ljubljanu, a do sukoba s domaćim policajcima došlo je pored stadiona. Prema prvim informacijama ima i ozlijeđenih.
Što se tiče samog susreta prvi pogodak u modrom dresu postigao je Čileanac Junior pristigao iz njemačkog Bayera. Zabio je u 26. minuti nakon akcije Sammira i Luche Ibaneza. Nakon što su Ljubljančani izjednačili pogotkom Šporara pobjedu Dinamu donio je Krstanović iz jedanaesterca. Sam ga je i izborio u 86. minuti. (ha)