Sandra Perković (ILUSTRACIJA) / Foto: Hina

DIJAMANTNA LIGA U OSLU: Sandra Perković osvojila je treće mjesto

Najbolja hrvatska atletičarka Sandra Perković osvojila je treće mjesto u bacanju diska na mitingu Dijamantne lige u norveškom Oslu.

 

Sandra je na Bislett mitingu u Oslu došla do trećeg mjesta sa svojim hicem sezone od 65.26 metara. Perković je tu daljinu postigla u zadnjem šestom pokušaju, a osim njega, imala je još tri ispravna hica – 65.06, 62.12 i 62.68 metara.

Za Perković je ovo bio drugi ovogodišnji nastup u Dijamantnoj ligi, nakon što je u Parizu bila druga iza Amerikanke Valerie Allman. Začudo, u Oslu nije slavila Allman jer je s hicem od 66.19 metara bila druga dok je u petoj seriji Nizozemka Jorinde van Klinken bacila pobjedničkih 66.77 metara.

U poretku ove discipline nakod tri od pet natjecanja Dijamantne lige vodi Allman s 23 boda ispred Perković s 13 i van Klinken s 11 bodova.

Diskašice će ponovno biti u akciji 2. srpnja u Stockholmu.

Fenix-magazin/IK/Hina

 

Povezano

POSTAO NAJBOLJI STRIJELAC SP-a IKAD: Messi s dva gola odveo Argentinu u drugi krug Svjetskog prvenstva
Povorka hrvatskih navijača u središtu Dallasa / Foto: Hina
PODRŠKA NEĆE IZOSTATI: Hrvatska reprezentacija doputovala u Toronto
NAKON PREOKRETA: Egipat s 3:1 savladao Novi Zeland i upisao prvu pobjedu u povijesti SP-a
NOVA SENZACIJA NA SP: Zelenortski Otoci odigrali 2:2 protiv Urugvaja i ostvarili povijesni uspjeh  
STANIŠIĆ: Dat ćemo sve od sebe za pobjedu protiv Paname
“VATRENI” ĆE SE ODUŽITI: Sretni smo što imamo takve navijače diljem svijeta