Članovi i prijatelji Fightcluba MK Wiesbaden nakon turnira u Diezu kod Limburga / Foto: Fenix (SIM)

DIEZ/LIMBURG: Uspješan nastup članova Fightcluba MK Wiesbaden kojeg vodi hrvatski trener Marko Bodrožić

Na kickboks turniru u Diezu kod Limurga, članovi Fightcluba MK Wiesbaden iz Wiesbadena, kojeg vodi hrvatki trener Marko Bodrožić, ostvarili su značajan uspjeh.

Čak 11 puta su se borci Fightcluba MK Wiesbaden penjali na pobjedničko postolje. Najveći uspjeh ostvario je Finn Kalkhof koji je dva puta osvojio prvo mjesto i zlatnu medalju i pojas prvaka, dok su po jedan put zlatnu medalju i pojas prvaka osvajali Andreas Šušnjara i Atakan Öztürk.

MK Wiesbaden
Borci Fightcluba MK Wiesbaden nakon turnira u Diezu kod Limburga / Foto: Fenix (SIM)

Po jedno drugo mjesto osvojili su Nedim Ljubunčić i Nisa Öztürk, dok su po dva puta treće mjesto osvajali su Wladimir Kin i Umer Omerović, a jedan put je treće mjesto osvojio Gözde Genc.

-To je izvanredan uspjeh našeg kluba jer su neki naši borci imali prvi nastup na ovakvom turniru koji je bio iznimno dobro posjećen. Na turniru, koji je počeo u 10 ujutro a završio u 21 sat uvečer, je nastupilo dosta jakih klubova, pogotovo onih iz Nizozemske. Kao trener vrlo ponosan na svoje borce ali i pomoćne trenere, Manuela i Lauru bez kojih bi bilo nemoguće odraditi ovakav turnir, rekao je trener Marko Bodrožić, klupski trener i otac Maneuela i Laure Bodrožić koji nisu nastupili na ovom turniru.