Nogometna lopta (ILUSTRACIJA) / Foto: Hina

DFB POKAL: Bayern München s 4-0 u gostima savladao trećeligaša Preussen Münster

U pretposljednjem susretu prvog kola njemačkog DFB Pokala münchenski Bayern je u gostima pobijedio trećeligaša Preussen Münster s 4-0.

Već u devetoj minuti Bavarci su poveli pogotkom Chuopo Motinga, a do kraja poluvremena je i definitivno riješeno pitanje pobjednika s nova dva gola. U 40. minuti za 2-0 je pogodio Laimer, dok je u nadoknadi prvog dijela za 3-0 strijelac bio Kraetzig.

U nastavku je Bayern smirio ritam napadanja zadovoljan visokim vodstvom te je postigao još samo jedan pogodak. Sve je zaključeno pogotkom Tela u 86. minuti za konačnih 4-0.

Posljednju utakmicu prvog kola DFB Pokala u srijedu će odigrati Wehen Weisbaden i Leipzig.

DFB Pokal, 1. kolo:

Preussen Münster – Bayern 0-4 (Chuopo Moting 9, Laimer 40, Kraetzig 45+5, Tel 86).