Croatia ZH
Croatia ZH / oto: Fenix (I. Barišić)

DEBAKL CROATIJE ZÜRICH: Ništa ih više ne može spasiti, ispali su iz lige

U prvenstvenoj utakmici 3.amaterske lige regije Zurich, Croatia ZH je nastavila s porazima tako da četiri kola prije kraja nema više ni teoretske izglede za ostanak u ligi.

FC Wollishofen 1 : NK Croatia ZH 1 4:2 ( 2:2 )

Croatia je doživjela poraz od drugoplasirane momčadi prvenstva Wollishofena. Prvo je Croatia povela pogotkom Lorisa Lanzilla udarcem s 12 metara. Domaćini su vrlo brzo izjednačili, a zatim i poveli u 17.minuti sa 2:1 za domaću momčad.

Croatia ZH

Croatia se nije predavala i u 24. minuti  Stjepan Močilć postiže pogodak izjednačuje rezultat na 2:2, koji je bio i rezultat prvog dijela igre.

U drugom poluvremenu je hrvatska momčad izdržala pola sata da ne primi pogodak. Domaćini nakon jednog nabačaja domaćini udarcem glavom dolaze u vodstvo od 3:2.

To je bio prelomni trenutak utakmice jer samo 3 minute kasnije isti igrač Mariba Luggena iz Wolishofena u 78. minuti postiže svoj treći pogodak za konačnih 4:2.

Sastav NK Croatia ZH: Frane Dukić, Jurica Barišić, Ivan Dukić,Josip Filipović, Carlos Miguel Fernandes Monteiro, Stjepan Laštro ( C ), Stanislav Blažanović, Kristijan Krstić, Sebastijan Jurić. Jos je igrao: Danijel Komin. Trener- igrač: Stanislav Blažanović.