Mobitel (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (MD)
Mobitel (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (MD)

DAO BRATOVE PODATKE: 36-godišnjak nije plaćao račune za mobitel

Osječko-baranjska policija kazneno će prijaviti 36-godišnjaka s osječkog područja koji je pri sklapanju ugovora s teleoperaterom dao bratove podatke, a kako nije plaćao račune, brata je oštetio za više od tri tisuće kuna, izvijestila je policija u srijedu.

 

Nakon kriminalističkog istraživanja utvrđena je osnovana sumnja da je 36-godišnjak u srpnju 2021. godine, putem web shopa, sklopio pretplatnički ugovor za mobitel koristeći osobne podatke svoga brata. Pristigle račune nije plaćao, a procjenjuje se da je brata tako oštetio za više od tri tisuće kuna, izvijestila je policija.

Počinitelj će biti kazneno prijavljen osječkom Općinskom državnom odvjetništvu zbog sumnje u kaznena djela nedozvoljene uporabe osobnih podataka i prijevare.

Fenix-magazin/MD/Hina

Povezano

Prevrnuta cisterna / Foto: Hina
AUTOCESTA A4 PONOVNO OTVORENA ZA PROMET: Vozač zaspao za volanom, cisterna se prevrnula
Prometna nesreća (ILUSTRACIJA)/ Foto: Hina
MOTOCIKLIST PRETICAO KOLONU: Smrtno stradao vozač (31) i suputnica (27)
KAO U HOROR FILMU: Otvorio vrata stana, susjed ga napao sjekirom
NAKON 6 DANA POTRAGE: Pronađeno tijelo 11-godišnje djevojčice
Dortmund (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (SIM)
ZAVRŠENA TALAČKA KRIZA U DORTMUNDU: Predao se 51-godišnji Srbin koji je pucao na policajca i držao svoje 3 kćeri za taoce  
Požar u Los Angelesu / Foto: Anadolu
TIJELA PRONAĐENA U ZAPALJENOM VOZILU: Pakistanci na brutalan način ubili četvoricu radnika