Nogometna lopta (ILUSTRACIJA) / Foto: Hina

CITY SLAVIO U BEOGRADU: Crvena zvezda se oprostila od Europe

Nogometaši Manchester Cityja slavili su večeras u Beogradu protiv Crvene zvezde rezultatom 3:2 u susretu šestog kola Grupe G UEFA Lige prvaka, javlja Anadolu.

 

“Građani” su poveli golom Micaha Hamiltona u 19. minuti, a na 2:0 povisio je Oscar Bobb u 62. minuti. Ipak, Zvezda se nije predavala protiv aktualnog europskog prvaka pa je u 76. minuti golom Hwang In-Beoma rezultat smanjen na 1:2. No, City je tek desetak minuta kasnije postigao treći pogodak. Strijelac pogotka bio je Kalvin Phillips. Konačnih 3:2 za goste postavio je Aleksandar Katai pogotkom u prvoj minuti nadoknade vremena.

U drugom večerašnjem ogledu skupine G Leipzig je svladao Young Boys rezultatom 2:1.

Manchester City i Leipzig plasirali su se u osminu finala Lige prvaka, dok će Young Boysi nastaviti natjecanje u Europskoj ligi. Crvena zvezda se ovim porazom oprostila od Europe.

Fenix-magazin/MMD/Anadolu

Povezano

TORONTO: Tisuće hrvatskih navijača u korteu išli na utakmicu “Vatrenih” protiv Paname
RONALDO DVOSTRUKI STRIJELAC: Portugal razbio Uzbekistan
TROJICA VELIČANSTVENIH: Messi, Mbappe i Haaland nezaustavljivi na startu SP-a
SP: Nezaustavljivi Haaland s 2 zgoditka odveo Norvešku do 3:2 protiv Senegala
SP: Francuska s 2 pogotka Mbappea i grmljavinski prekid s 3:0 pobijedila Irak
dalić zlatko
VATRENI PRED KLJUČNIM ISPITOM, DALIĆ POSLAO PORUKU: Kada igramo za Hrvatsku, nema granica