Croatia Zürich na pripremama u Hrvatskoj odigrala neriješeno sa Borcem iz Bakra

NK Borac Bakar – NK Croatia ZH 2:2

Igralište NK Krasnica. Gledatelja 50.

Po lijepom ali hladnom vjetrovitom vremenu NK Croatia je odigrala prvu pripremnu utakmicu na igralištu NK Krasinac protiv Borca iz Bakra. Utakmica je počela visokim tempom sa obje strane. Ipak bolji početak imao je Borac te lijepim udarcem iz daljine Rukavina zabija 1-0. Nešto kasnije Lapenda prolazi kroz obranu Borca te biva srušen u 16.metera. Sudac sudi najstrožu kaznu a siguran izvođač je bio kapetan Blažanović.

U drugom dijelu igra se rasplamsala te obje momčadi traže pobjedu. U 65. minuti Rukvina prolazi po desnoj strani i zabija odličnim udarecem za 2-1. U 73. minuti Lapenda biva srušen na 20 metera od gola protivnka te sudac sudi slobodni udarac za Croatiu. Sigurnim udarcem Blazanovic zabija za konacnih 2-2.

Sljedeću utakmicu Croatia igra u subotu, 12. ožujka u 15.00 sati na stadionu Kantrida protiv NK Rikard Benčić.

NK Borac Bakar: Koci, Bosnia, Tomiek, Mlinarić, Rukavina, Grbac, Slavujević, Salvatore, Djukan, Franko
Još su igrali: Medić, Spajić, Vidić, Skočić, Arapić. Trener: Damir Kraljic

NK Croatia: Dukić, Zrno, Jelečević, Jukic, Stjepanović, Blažanović, Laštro, Perković, Prskalo, Komin, Lapenda
Još su igrali: Ziljak, Crnkovic, Dežic, Knežević, Rajić. Trener :Robert Ćurić

Strijelci: 9. min 1-0 Rukavina, 21. min 1-1 Stanislav Blažanović, 65. min 2-1 Đukan, 73. min 2-2 Stanslav Blazanović