Strijelci za drugu momčad Croatije Frankfurt u utakmici protiv gostiju iz Griesheima

Croatia sjajna u završnici prvenstva, gosti iz Griesheima “popili” sedmicu

FC Croatia – DJK Schwarz Weiß Griesheim 7 :0 (2:0)

U stilu najbolje momčadi proljetnog dijela prvenstva, Croatia Frankfurt je deklasirala njemačku momčad DJK Schwarz-Weiß Griesheim sa 7:0. Gosti su pružili jači otpor tek u prvom dijelu. Iako je Croatia došla u vodstvo u 14. min golom Marka Rimca na dodavanje Matića, na povećanje vodstva se čekalo do 41. minute. Tada Filip Lovrić na dodavanje Duvnjaka povisuje na 2:0.

U drugom poluvremenu razigrao se kapetan i najbolji strijela Croatije Mario Lažeta koji zabija čak tri zgoditka. Dodavači su bili Zubac, Hrskanović i Soldo. Po jedan zgoditak između Lažetinih pogodaka postigli su Ivan Hrskanović na dodavanje Bešlića i Marko Rimac na dodavanje Solde.

Croatia: Jurić Andrić, Lovrić (od 46.min Hrskanović), Hrvoje Drlje (od 46. Miro Drlje), Bešlić, Duvnjak, Lažeta, Rimac, (od Matić 46. Zubac), Soldo, Vidović. Strijelci za Croatiju: Lažeta (59., 70. i 88. min), Rimac (14. i 77. min) te Lovrić (41.) i Hrskanović (64.)

FC Croatia II – DJK Schwarz-Weiß Griesheim II 6:4 (3:1)

U pravoj golijadi, koja je prethodila susretu prvih momčadi Croatie i DJK S-W Griesheima, druga momčad Croatije je pobjedila goste iz Griesheima sa 6:4. Iako su Hrvati u 50. minuti vodili i sa 5:2, dopustili su gostima da u pet minuta smanje rezultat na 5:4. Ipak to nije poremetilo igru hrvatske momčadi koja u 88. minuti preko Falute dolazi do konačnih 6:4.

Croatia II: Filatow, Periša, David Todorić (od 46.Draguljić), Faluta (od 46. Keleva), Stipe Periša, Tolušić, Rohwerder, Božinović, Bass, Miloloža (od 70. Maganjić), Marko Križanac (od 65. Hrvoje Todorić). Zgoditke za Croatiju II su postigli: Miloloža (16.), Bass (31.), David Todorić 34.), Draguljić (52.), Rochwerder (62.) i Faluta (88.)

Croatia Frankfurt, koja čeka protivnika za relegacijsku utakmicu za ulazak u Kreisoberligu, igra u iduću nedjelju u Frankfurt Bergu u gostima protiv Makedonije (Adressa:Ginsterweg 998, 60433 Frankfurt). Druga momčad Croatije u istu nedjelju igra protiv momčadi FC Serkevtin Sports Ffm II u 13,00 sati u F-Sachsenhausenu (Adresa: Babenhäuser Landstr.6, 60599 Frankfurt).