Croatia Mülheim prosula bodove u sudačkoj nadoknadi

Croatia iz Mülheima odigrala je neriješeno u Essenu protiv TuS 84/10 Bergeborbecka sa rezultatom 1:1. Pomalo nesretno propuštena pobjeda jer je Croatia u zadnjim trenucima utakmice primila gol kojim je izgubila dva važna boda u borbi za opstanak.

U prvom poluvrijemenu smo vidjeli puno grešaka u igri domaćina ali i igrača Croatie koja je ipak stvorila kakvu takvu terensku prednost.
To se isplatilo odmah na početku drugog poluvremena. Benjamin Boateng, koji je ušao poslije poluvremena zabio je za 1:0.
Nakon gola utakmica je postala atraktivnija a bilo je više opasnih situacija pred vratima obje momčadi.

Sve je izgledalo kao da će Croatia osvojiti 3 boda, ali je u 91. minuti TuS 84/10 postiže gol za 1:1. Momčad iz Essena je slavila kao da je pobijedila dok su igrači Croatie bili u šoku još dugo nakon utakmice.

Croatia je odigrala u sastavu: Pandža – Stojčić, Duvnjak, Kovačević – Alaj, Alagić, Gandolfo, Matijaš, Markić – Angerer, Broel.

Sljedeća utakmica Croatie se igra iduće nedelje 15.studenoga u 14:30 sati na domaćem terenu protiv SV Genc Osman Duisburg, momčadi sa gornjeg dijela tablice.