Croatia Mülheim grabi velikim koracima prema vrhu

SC Croatia – Sv Raadt 4:0

Nakon poraza u prvom kolu, Croatia Mühlheim više ne zna za bugitak utakmice. Zu taj jedan poraz, ubilježila je tri nerješena rezultata i četiri pobjede. Nalazi se na 4. mjestu sa samo tri boda zaostatka od prvoplasirane momčadi.

Zadnja utakmica odigrana je po lijepom vremenu i pred dobro popunjenim tribinama. Okupilo se oko 200 gledatelja. Sve je jako dobro počelo za hrvatsku momčad. Timo Lobu nakon samo dvije minute igre postigao je pogodak za 1:0, a već u 18. minuti Croatia vodi sa 2:0. Strijelac je bio Jusuf Jirdilirm.

Croatia je dominirala čitavo vrijeme i kontrolirala igru na sredini terena. Na poluvrijeme se otišlo sa 2:0. U drugom poluvremenu Croatia se lagano povukla i prepustila igru gostima, igrajući na kontru.

U 75. minuti Fabian Will postiže pogodak za Croatiu i visokih 3:0, a konačni rezultat od 4:0 postiže Jusuf Jirdilirm. Pred kraj utakmice kapetan Croatie Tim Kasumović trese još jednom mrežu protivnika ali ovaj pogodak sudac poništava radi zaleđa.

Iduću utakmicu Croatia igra na svom stadionu u nedjelju, 19.listopada u 15 sati. Protivnik je VfB Speldorf. (zb)