Croatia Mainz slavila u gostima rezultatom 7:5

croatia 1 (2)Rezultatom 7:5 Croatia Mainz je pobijedila u srijedu u gostima u utakmici protiv SpVgg Selzen. Riječ je ponovljenoj utakmici koja je prije desetak dana prekinuta zbog lošeg vremena u 15.minuti i rezultata 1:0 za Croatiju.

Croatia se grčevito borila protiv Selzena. U samom početku utakmice se činilo kako će  izgubiti ovu bitku. Problem im je stvarao mokar i sklizak teren.  Već u prvim minutama  primili su prvi gol. Selzen je vrlo brzo poveo igru sa rezultatom od čak 3:0. Nakon jednog faula i slobodnog udarca , Croatia daje svoj prvi gol. No, domaćini vraćaju razliku i vode s 4:1 pred sam kraj prvog poluvremena.

Croatia se “probudila” u drugom poluvremenu

Činilo se kako je za Croatiju utakmica izgubljena, ali u drugom poluvremenu su počeli s dominacijom nad protivnicima. Igrači su se probudili. U samo nekoliko minuta drugog poluvremena Croatia daje čak dva gola i skraćuje razliku na rezultat 4:3. Počinje grčevita borba, no ipak protivnička momčad daje gol i donose rezultat 5:3.

Croatia pokazuje sve bolju igru, izjednačuje utakmicu, a potom u 80. minuti dolazi do vodstva s rezultatom 6:5. Protivnik ih sve jače stiska, no, otvaraju se i stvaraju priliku Croatiji da iz kontre zabiju još jedan zgoditak. To se i događa samo minut prije kraja kada hrvatska momčad pobjeđuje sa 7:5.