Croatia Hagen stigla do prve pobjede u prvenstvu

Croatia Hagen je u trećoj utakmici ovog prvenstva izborila prvu pobjedu. S uvjerljivih 6:2 Croatia je protiv SC Zurstraße došao do prva tri boda u natjecanju. U prvom poluvremenu Croatia je dirigirala igru i zasluženo pogodcima Hrvoje Kapulice i Josipa Goleša povela sa 2:0. Na kraju prvog dijela gostujuća momčad smanjila je na 2:1. U drugom dijelu utakmice gosti lijepim pogotkom dolaze do izjendačenja. U nastavku drugog dijela ponovno Croatia kontrolira utakmicu i niz kreativnih akcija rezultiralo je dobrim šansama iz kojih su postugnuta četiri gola za konačnih 6:2. Strijelci u drugom dijelu bili su Josip Goleš (65′), Anto Kobaš (60′, 68′) i Danny Jurić (78′)

Sljedeću utakmicu Croatia igra u nedjelju 06. rujna u 12:45 sati. Protivnik je FC Polonia II.