Croatia Hagen remizirala protiv Portugalaca

IMG_1961Croatia iz Hagena nije uspijela nastaviti pozitivan niz proteklih utakmica. Rezultat u današnjoj utakmici protiv Juventude Haspe nakon 90 minuta bio je 2:2. Croatia je krenula dosta nesigurno u utakmicu te je u prvom dijelu imala nekoliko problema. Nakon poluvremena uslijedio je preokret u kojem je Croatia dominirala, te je stvorila nekoliko vrlo dobrih prilika. -Bili smo bolja momčad. U drugom poluvremenu smo pokazali da silno želimo pobjedu ali nismo iskoristili šanse, što je na kraju presudilo – komentirao je kapetan Mate Jukić. Sljedeću utakmicu Croatia igra u nedjelju 03. studenog u 14:30 sati. Protivnik je Polizei SV Hagen.