Croatia Hagen doživjela još jedan poraz na domaćem terenu – Grci doma pjevajući

U osmom prvenstvenom kolu Kreislige C1 Westfalen, KSV Croatia Hagena poražena je na domaćem terenu protiv grčke momčadi FC Hellas/Mak. Hagen sa 0:2(0:0).

Croatia je očekivala pobjed iz ove utakmice, ali jedno dobro poluvrijeme nije dovoljno da bi se osvojili bodovi. Prvo poluvrijeme Croatia je odigrala dobro i stvorila nekoliko prigoda gdje se moralo zabiti za mirniji nastavak. Ipak nedostatak koncetracije u samoj završnici bili su uzrok da je prvo poluvrijeme završilo bez golova 0:0. Osjetilo se u igri Croatie da u prvom sastavu nedostaje nekoliko standardnih igrača.

Donekle dobra igra u prvom dijelu u nastavku utakmice se skroz raspala. Na samom početku imala je Croatia priliku doći u vodstvo kada je Brkić sam izbio ispred gostujućeg vratara ali je lopta završila pokraj vanjske strane vratnice. Nakon te prilike gosti su bili ta momčad koja je preuzela incijativu te postigli dva brza pogotka do 60.minute. Do kraja utakmice imali su još izglednih prilika povećati svoje vodstvo. Da je utakmica završila samo sa 0:2 najzaslužniji je bio vratar Goleš koji je ponovno odlično branio ali kod primljenih zgoditaka nije mogao ništa napraviti.

Sastav Croatije: Goleš, Akrap, Marković, Pilić, Šarić, Kapulica, Batarilo, Malbašić, Ćoso, Rakuljić i Nikić. Na klupi za pričuve: Barać i Brkić.

Sljedeću nedjelju, 07. listopada, Croatia na svom terenu dočekuje Hasper SV . Početak utakmice je u 15 sati.