Croatia Griesheim II odigrala neriješeno (2-2) u gradskom derbiju protiv TUS-a

U 20. kolu Kreislige C Darmstadt domaća Croatia Griesheim II ugostila je susjedni TUS Griesheim. Iako je pozicija na ljesvici ukazivala da bi momčad TUS-a za Croatiju Griesheim II mogao biti lak plijen, ovoga puta to nije bilo tako. Borbeni gosti svojom ustrajnošću uspjeli su odnijeti bod sa gostujućeg terena.

Utakmica je protekla u zanimljivom ritmu, koji je obilovao promjenama. Prvo iznenađenje usljedilo je u 22. minuti kada je gostujući igrač Bihn, nakon jedne greške obrane Croatie Griesheim II, savladao vratara i doveo momčad TUS-a u vodstvo od 1-0. Usljedili su brojni napadi Croatie Griesheim II u kojima su se napadači ispromašivali.

Drugi dio krenuo je u istom ritmu, stiskala je Croatia Grieshiem II momčad TUS-a i taj pritisak dao je ploda. Igrala se 56. minuta kada je Danny Nothnagel primio na lijevoj strani jednu dubinsku loptu, sjurio se u šesnaesterac i savlado vratara TUS-a. U 65. minuti, nakon što je jedan igrač Croatie Grieshem II srušen u šesnaestercu, dosuđen je kazneni udarac. Siguran izvođač za 2-1 bio je Mišo Marković.

U tim trenucima činilo se da će igrači Croatie Griesheim II privesti susret sigurno kraju, no jedna greška obrane Croatie Griesheim II 75. minuti omogućila je gostujućem TUS-u da izjednači rezultat. Strijelac za 2-2 bio je Edin Kararic.

Croatia Griesheim II:Nedel, Modrić, Pehar, Bickelhaupt, Nazari, Vujica, Hoffmann, Nothnagel Manuel, Marković, Bikić, Nothnagel Danny. Klupa( Smith, Oktay, Kajic , Holenda, Sme)

Trener Croatie Grieshem II Mišo Marković bio je nakon utakmice razočaran zbog gubitka tri boda. Kazao je da je Croatia Griesheim II bila bolji takmac tijekom cijelog susreta, da je pokazala više od igre, ali dekoncentracija zadnje linije obrane, rezultirala je izjednačujućim rezultatom.