Croatia Griesheim II na korak do velikog uspjeha

Croatia Griesheim II je pobjedom 2-1 protiv Seeheim-Jugenheima II napravila važan korak prema Kreisligi B Darmstadt. Utakmica protiv Seeheima-Jugenheima II bila je jedna od odlučujućih koju je momčad Croatije Griesheim II morala dobiti kako bi ostala u utrci za viši rang.

Stoga je Croatija Griesheim II od prve minute ušla u susret angažirano s jasnim ciljem postizanja što ranijeg pogotka. Već u 2. minuti jednu dubinsku loptu dobro je primio Zoran Šegrt, koji je prošao između dvojice igrača i opalio sa nekih 18 metara te pogodio mrežu Seeheima za vodstvo Croatije Griesheim II od 1-0.

U 16. minuti bilo je 2-0 za Croatiju Griesheim II. Mirco Brandau izveo je korner sa lijeve strane, ubacio loptu u šesnaesterac koja se odbila do Tima Lenzena koji sa 16 metara pogađa mrežu Seeheim-Jugenheima II.

Croatija Griesheim II je nakon ostvarenog vodstva kontrolirala igru i čuvala stečeno vodstvo. Igrači Croatije su prepustili sredinu terena Seeheim-Jugenheimu ali su brzim kontrama konstantno prijetili golu gostiju. Gosti su uspjeli u 53. minuti smanjiti rezultat na 2-1, ali do kraja susreta nisu više ozbiljno zaprijetili vratima Croatije Griesheim II.

Croatia Griesheim II: Smith, Modrić, Nazari, Timo Lenzen, Bickelhaupt, Pehar, Zoran Šegrt, Marković, Igor Šegrt, D.Andrijević, Brandau. Klupa(Bikić, Oktay, Marc Lenzen)