Croatia Griesheim deklasirala Schneppenhausen II sa 6-0

Staro je pravilo da je najteže dobiti utakmice koje igrači unaprijed već smatraju dobivenima. Tako je bilo i ove nedjelje u Griesheimu gdje je domaća Croatia ugostila fenjeraša lige momčad Schneppenhausena II, koja je u Grieshiem došla sa namjerom obrane vlastitog gola bez ikakvih ofenzivnih namjera.

Dugo je Croatia Griesheim lomila obranu debeljuškastih igrača Schneppenhausena II sve dok u 40. minuti susreta stvar u svoje ruke nije uzeo Razan Farag koji je prošao po desnoj strani i odličnom dijagonalom na drugoj strani pronašao Daniela Perića kojem nije bilo teško pogoditi za 1-0.

I tko zna koliki bi rezultat na kraju bio da su igrači Croatie Griesheim realizirali sve prilike koje su imali, a jednu takovu priliku propustio je iskoristiti Farag u 42. minuti, kada je slabo tukao sa bijele točke, nakon što je na Saši Banoviću napravljen jedanaesterac.

Daniel Perić u prodoru

Drugi dio susreta obilježila je osovina Farag – Perić koji su svojim kombinacijama izbacivali iz igre posljednju liniju obrane Schneppenhausena II, a napadaču Periću nije bio problem savladati golamana Schneppenhausena. Tako je u 65. i 70. minuti susreta na sličan način Perić još dva puta savladao golmana Schneppenhausena II i postigao svoj prvi proljetni „hat-trick“.

Iako je glavninu susreta bio poprilično nezaposlen golman Croatie Griesheim Darel Buljugija bio je koncentriran te je u 75. minuti sjajnom reakcijom obranio kazneni udarac i tako onemogućio gostima postizanje i počasnog pogotka.

Do kraja susreta mrežu Schneppenhausena II pogodili su još Mehr Muhsin u 80. minuti te Razan Farag u 83. I 88. minuti za konačnih 6-0.

SV Croatia Greisheim: Buljugija, Pupić, Vujica, Banović, Markota, Gebreigzeher, Farag, M.Nothnagel, Smajović, Perić, Muhsin. Klupa(Jakim, Altuna, Brandau, Bickelhaupt)