Croatia Greisheim remizirala protiv favoriziranog TSG 46 Darmstadt

Imali su igrači TSG 46 Darmstadt do 88. minute ono po što su došli u goste kod Croatie Greisheim – vodstvo od 1-0. Bilo kakva pobjeda trebala je danas igračima TSV 46 Darmstadt protiv Craotie Greisheim kako bi osigurali dodatne kvalifikacije za odlazak u viši rang natjecanja, ali jedno rušenje Saše Banovića u kaznenom prostoru u 88. minuti susreta pokvarilo je namjeru gostiju iz Darmstadta. Tako je sigurni realizator najstrože kazne Bogdan Kocić postavio i konačni rezultat utkamice 1-1.

Čvrsta i muška utakmica bez previše prilika u kojoj su obje momčadi realizirale svoje šanse bio bi sažetak onoga što se događalo u Griesheimu. Čvrsti zadnji blok i zgusnuta sredina terena kod obje momčadi rezultirali su igrom uglavnom između dva šesnaesterca, pa je za bilo kakvu ozbiljniju priliku nedostajao kvalitetan zadnji pas.

Na prvu priliku Croatie Greiheim čekali smo do 20. minute kada je Josip Vujica dobro tukao sa nekih 20-ak metara ali je vratar gostiju bio na mjestu.

U prilikama siromašnom prvom dijelu susreta izdvojit ćemo još jednu polupriliku gostiju ali jedan udarac iz daljine prohujao je pored gornje vratnice.

Drugi dio susreta gosti su krenuli malo jačim ritmom i većom kontrolom lopte, ali su do prave šanse čekali do 66. minute. Tada je momčad TSG 46 Darmstadta stvorila jednu odličnu priliku u kojoj su igrači dva puta tukli na vrata Craotie Greisheim, ali je vratar Smith zaustavio udarce, no treći udarac upućen od Fischera nije mogao zaustaviti pa su gosti došli u vodstvo od 1-0.

I kada se činilo da će Croatia Griesheim izgubiti utakmicu Saša Banović je odlično proigran u kaznenom prostoru, gdje biva rušen, a sigurni realizator najstrože kazne bio je Bodgan Kocić.

SV Croatia Greisheim: Smith, Pupić, Vujica, Blessing, Markota, Gebreigzeher, Andrijević, Banović, Muhsin, Brandau, Bickelhaupt. Klupa(Nothnagel, Draženović, Kocić)